Göztepe Hentbol Takımı ile Bambi Yatak arasında ana sponsorluk anlaşması imzalandı. Basın lansmanı Gürsel Aksel Stadyumu’nda gerçekleşti.

Sponsorluk lansmanında AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Göztpe Başkanvekili Talat Papatya, Hentbol Şube Yöneticisi Aziz Yalçın, Bambi Yatak Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Çetmen ve Bambi Yatak Marka Yöneticisi Cem Baş yer aldı.

Talat Papatya: “Biz büyük bir aileyiz. Bambi Yatak’a da ailemize hoş geldin diyoruz, teşekkür ediyoruz destekleri için. Bu yolda bizimle omuz omuza birlikte olmanızdan dolayı çok mutluyuz. İnşallah bu birlikteliğimiz uzun yıllar devam eder. Bu birlikteliği sağladığı için Sayın Vekilimiz Mahmut Atilla Kaya’ya da teşekkür ediyoruz sağolsun desteklerini eksik etmiyor.” ifadelerini kullandı.

Mahmut Atilla Kaya: “Bugün burada anlamlı bir günde buluştuk. Değerli hentbol şubemizin bu sene önemli bir misyonu var. Bambi Yatak da İzmir’in Türkiye’ye ve yurt dışına mal olmuş önemli bir değeri. Bu anlaşma her iki taraf için de büyük bir kazanç olacak. Gelecek yıl Bambi Yatak’ın daha büyük sponsorluklarla da kulübe katkı sağlayacağını umuyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

Bambi Yatak Marka Yöneticisi Cem Baş: “Bir İzmir firması olarak İzmir’in güzide kulübü, büyük camiası, koca çınarına destek vermekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Amatör branşlara destek olmak gerekiyor. Bizi de bu aileye dahil ettiğiniz için ayrıca teşekkür ediyoruz. İnşallah desteklerimizin devamı gelecek hep birlikte amatör branşları ve Göztepe’mizi daha iyi yerlere getireceğiz.” dedi.