Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve SİNKENT Genel Müdürü Osman Özüpek kulüp başkanı Mehmet Yiğiner’i Beştepe tesislerinde ziyaret ederek imzalanan sözleşme ile kulübe reklam sponsoru oldular.

Ziyarette yaptığı konuşmada sözlerine Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası seçimini kazandığı için Mehmet Yiğiner’i tebrik ederek başlayan Sincan Belediyesi Başkanı Murat Ercan, Ankaragücü’müzün içinde bulunduğu durum her Ankaragücülü’yü olduğu kadar beni de üzmüştü. Gerçekten Ankaragücü’ne verdiğiniz emekleri görmekteyiz. Ankaragücü’nü nerelerden aldınız, nerelere getirdiniz. Bu büyük bir başarıdır. Ben bir Ankaragücülü olarak sizlere gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Sincan Belediyesi olarak mevcut imkânlar dâhilinde biz de kulübümüze destek olmak istedik diyen Başkan Murat Ercan”Sincan Belediye şirketimiz SİNKENT ile Ankaragücü’müz arasında imzaladığımız sözleşme ile bunu gerçekleştiriyoruz. İlerleyen süreçte imkanlarımız ölçüsünde yardım ve desteklerimizi sürdürme arzusundayız. Hayırlı ve uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet Yiğiner, ”Ankaragücü’nün Ankara’nın takımı olduğunu, halkın takımı olduğunun” vurguladığı konuşmasında: Bu camiaya gönül vermiş yüz binler var. Sincan Belediyesi’ne ve Sayın Başkan Murat Ercan’a teşekkür ederim. Tüm şehir bilinçlenmelidir. Ankaragücü ayağa kalktıkça bu şehir de ayağa kalkacak ve büyüyecektir” ifadelerini kullandı.

 

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂