Quick Sigorta’nın sponsorları arasında yer aldığı ALMOB Aliağa Motosiklet ve Bisiklet Kulübü’nün girişimleriyle organize edilen ve İzmir Aliağa Belediyesi tarafından desteklenen Aliağa 2Teker Festivali, 3-5 Haziran’da gerçekleşti.

Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy, bu yıl ilk kez düzenlenen Aliağa 2Teker Festivali’nde yer almaktan büyük memnuniyet duyduklarını aktararak, “Hem motosiklet sürücüleri hem de motosikletler için sigorta yaptırmanın ne denli önemli olduğunu tüm motosiklet tutkunlarına bir kez daha hatırlatmak asıl amacımız. Sürücülerimizin hoşnut olmadığı konularda kendilerine çözüm bulmak ve önerileriyle kendimizi daha da ileriye götürmek için hazırız. Çünkü Quick Sigorta olarak sigortalılarımızın talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Hepimiz için eğlenceli bir festival olmasını diliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Stantta ziyaretçilere Quick Routes dergisi, Qmag dergisi, kalem, ajanda, takvim, anahtarlık gibi hediyeler sunuldu. Stant ziyaretçileri metaverse benzeri bir platformu deneyimlerken, Quick Sigorta sanal treni ile keyifli bir yolculuğa adım attılar.

Stant ziyaretçilerine, Quick Sigorta’nın avantajlı Motosiklet Sigortası ile ilgili bilgiler verilip ziyaretçilerin merak ettikleri sorular yanıtlanırken, festivalin 2’nci günü gerçekleşen çekiliş ile bir motor severe kask hediye edildi.