Manisa’da yeni açılan lezzetleri ile Manisalı’nın büyük beğenisini toplayan Konyalı Ahmet Usta sosyal projelere imza atarak gönülleri fethetmeye devam ediyor. Konyalı Ahmet Usta 2. Amatör Lig C Grubunda mücadele eden Akmescitspor’a sponsor desteği verecek. İşletme, kulübe ilk etapta forma yaptırdı. Bunun yanında A takım ve alt yapıdaki takıma yemek desteği verecek. 

Kısa bir açıklama yapan İşletme sahibi Ahmet Kabadıya,Bizler Manisa’da yeni bir lezzetiz. Manisa’ya hem lezzetlerimiz ile hem de sosyal sorumluluk yapılacak olan projeler ile destek olmak istiyoruz. Amatör futbol gönül bağı ile yapılıyor. Ülkemizde de nice sporcuların amatörden yetiştiğini biliyoruz. Amatör kulüplerimizin gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılarak topluma yetişmiş birey kazandırılmasında büyük katkıları oluyor. Gücümüz yettiğince desteklerimiz olacak. Akmescitspor’a ve gençlere de maddi ve manevi katkıda bulunmaya gayret edeceğiz. Bundan sonra Akmescitspor bizim ailemiz oldu. Buranın ve Manisa’nın gençlerine katkıda bulunabilirsek ne mutlu.” dedi.

Kulüp başkanı Ömer Şen desteklerinden dolayı teşekkür ederek ,“Amatör kulüplerin imkânları kısıtlı. Bizlere daha önce Yıldırım İnşaat, Osman Yıldırım, Saruhan-Der‘den destek gelmişti. Şimdi de kulübümüze Konyalı Ahmet Usta’nın desteği oldu.  Amatör kulüplere bu tür desteklerler çok önemli. Bu destekler can suyu oluyor. Kulübümüze ve amatöre destek veren herkesten Allah razı olsun.” dedi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂