Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 2 grupta bulunan Van Büyükşehir Belediyespor, Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) personel şirketi VANSU ile 1 yıllık forma göğüs sponsorluğu sözleşmesi imzaladı.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanı Servet Yenitürk ile Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, hazır bulundu.

Başkan Yenitürk, “Vanspor için önemli bir imza törenindeyiz. Çok değerli VASKİ personel şirketi VANSU A.Ş Van’ın tek profesyonel takımı olan Vanspor’umuza sponsor oldu.

Bugünden itibaren şortlarımız da VANSU markası yer alacak. İnşallah Van Büyükşehir Belediyespor’un başarılı günlerinde bu forma üzerimizde olur. Hem de değerli sponsor firmamız içinde hayırlı, uğurlu bir işbirliği olur. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş ise Belediye Vanspor’a sponsor olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Konuşmaların ardından Başkan Yenitürk ve Tekataş 1 yıllık sponsorluk sözleşmeye imza attı.