Spor Toto Basketbol Ligi ile Tatilsepeti.com arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Wyndham Grand Hotel’de düzenlenen imza töreninde Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu, Basketbol Süper Ligi Direktörü Samer Şenbayrak, Tatilsepeti.com Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Karayal, Tatilsepeti.com Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz ve Muratbey Uşak Sportif’ten Khem Birch katıldı.

Anlaşmadan duyduğu mutluluğu dile getiren TBF CEO’su Hidayet Türkoğlu yaptığı açıklamada “Güzel bir işbirliğini başlatmak için buradayız. Resmi seyahat ve tatil sponsorumuz Tatilsepeti olacak. Türkiye’nin en büyük online seyahat şirketi… Turizm ve basketbolun ortak mesajı dostluk… Bu anlamda güzel bir sponsorluk olduğunu düşünüyorum. Hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Basketbol Süper Ligi Direktörü Samer Şenbayrak ise “Bu sponsorluk anlaşmasını basketbol kamuoyu ile paylaşmaktan büyük keyif duyuyoruz. Bu anlaşmalarla birlikte Spor Toto Basketbol Ligi’nin değeri artıyor. Tatil Sepeti yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bugün itibariyle 9 sponsorumuz var. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

Tatilsepeti.com Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Karayal, “Bu birliktelikten zevk duyuyorum Basketbol diğer sporlara göre çok daha izlenir bir spor haline geldi. Çekişme de her sene artıyor. Bu da müthiş bir eğlence ve zevk katıyor” diyerek sözlerini noktaladı.

Tatilsepeti.com Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz “Tatilsepeti kendi sektöründe öncü bir şirket… ‘’Kaçırmazsan kazanırsın’’ diye bir kampanya başlattık. İlk aşamada basketbolcuların tatilde gözüktüğü reklamlar hazırladık. Oyuncularımız bu filmlerde de basketbolda olduğu kadar başarılı oldular. Biz çekimler esnasında çok eğlendik.” diye konuştu ve hemen ardından salonda reklamlar izlendi.

Khem Birch ise “Hiçbir zaman bir reklamda oynayacağımı düşünmemiştim. Çok keyifli bir deneyim oldu. Mezun olduktan 2 sene sonra böyle bir ligde oynamak bana mutluluk veriyor” dedi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?