7. Malatya Uluslararası Film Festivali bugün başlarken festivalin bölüm sponsorları arasında yer alan Malatya Park AVM, festival günleri boyunca film gösterimlerine, galalara ve oyuncularla yapılacak söyleşilere ev sahipliği yapacak.

Malatya, 7. Uluslararası Film Festivali ile 9-16 Kasım tarihleri arasında Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen sinemacıları ağırlayacak. 7. kez sinemaseverleri bir araya getiren festivale Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi de sponsor olarak katkıda bulunuyor.
Kültür ve Sanata Destek Malatya Park’t daha önce gerçekleştirilen 6 festivalde de olduğu gibi bu yıl da Uluslararası Film Festivalinin bölüm sponsorları arasında yer alıyor.
Malatya Park, festival günleri boyunca film gösterimlerine, galalara ve oyuncularla yapılacak söyleşiler yapılmasına olanak sağlayacak. Ayrıca Down Sendromlu çocukların yaptığı Film Afişi Sergisine de ev sahipliği yapacak. Sevgi evlerinde kalan çocukları da festival boyunca ağırlayacak olan Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, festival boyunca sanatın merkezi olacak.

 

Kaynak: timeturk.com

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?