Konya Anadolu Selçukspor ile Çağrı Soğutma arasında 2018-2019 futbol sezonun ikinci yarısında geçerli olacak forma sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Kulüp Tesislerinde gerçekleştirilen törenine 2. Başkan Okay Tınkır, takım kaptan Ahmet Önay ile Çağrı Soğutma Yönetim Kurulu Başkanı Emre Güneysu, Şirket Onursal Başkanı Süleyman Güneysu, Finans Müdürü Ali Horoz, Satış ve Pazarlama Müdürü Süleyman Deresal ve şirket üst düzey yöneticileri katıldı.

Burada bir konuşma yapan 2. Başkan Okay Tınkır: “Bu çalışmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını dilerim. İnşallah bu çalışma hem takımımıza uğurlu gelir hem de sponsorumuza destekleri olur. Sezonun ikinci yarısında inşallah göğsümüzde Çağrı Soğutma’nın desteği ile başarılı olacağımıza inanıyorum. Bizler bir alt yapı kulübü olarak ciddi çalışmalar içerisindeyiz. Kaliteli bir kadromuz ve yetenekli oyuncularımız var. Geçtiğimiz dönemde buradan üst liglere oyuncular kazandırdık. Şimdi hedefimiz yine Konyaspor’a ve üst liglere oyuncular hazırlamak. Bu sayede gelecekte Atiker Konyaspor’umuza ciddi manada maddi katkı sağlanacak. Sizlere verdiğiniz destek nedeniyle teşekkür ediyoruz” dedi.

Çağrı Soğutma Yönetim Kurulu Başkanı Emre Güneysu: “Böyle bir çalışmada bizi tercih ettikleri için Anadolu Selçukspor Yönetim Kuruluna teşekkür ediyorum. İyi bir sezon geçirmeyi ve birlikte güzel başarılara imza atmayı diliyorum. Çağrı Soğutma olarak Atiker Konyaspor’umuza verdiğimiz desteği de artırma kararı aldık. Bununla birlikte alınan güzel sonuçlarda küçücükte bir katkımız olursa ne mutlu bize” diye konuştu.

Kulüp 2. Başkanı Okay Tınkır, üzerinde isminin yazı olduğu formayı Çağrı Soğutma Yönetim Kurulu Başkanı Emre Güneysu’ya hediye etti.