Haftanın Sponsorluk Gelişmeleri: 31 Ocak-6 Şubat 2022
Haftanın Gelişmeleri

Haftanın Sponsorluk Gelişmeleri: 31 Ocak-6 Şubat 2022

Bu hafta sizin için 6 adet spor ve 4 adet etkinlik, kültür – sanat başlıklarında olmak üzere toplamda 10 tane sponsorluk haberini derledik.

Spor

  • Corendon Airlines, 10 – 13 Şubat 2022 tarihleri arasında düzenlenecek profesyonel yol bisikleti yarışı Tour of Antalya 2022’ye sponsor oldu. Ayrıca sponsoru olduğu Alman bisiklet takımı Bike Aid’i de tekrar Antalya’ya getirecek.
Resim
  • Manchester United’ın İngiliz futbolcusu Mason Greenwood’un Nike ile olan sponsorluk anlaşması hakkında çıkan suçlamalar sebebiyle askıya alındı. Futbolcu FIFA 22 Ultimate Team paketlerinden çıkarıldı, takımı tarafından kadro dışı bırakıldı ve formalarının satışı durduruldu.
Resim
  • Arjantin Mahkemesi, Arjantin Futbol Federasyonu (AFA) ile Binance borsası arasındaki sponsorluk anlaşmasını daha önce Chiliz’in sahip olduğu platform Socios ile özel bir hayran tokeni ihraç sözleşmesi imzalandığı için durdurdu.
Resim
  • Türkiye Erkekler Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda mücadele eden Alanya Belediyespor’un isim sponsoru olan RestPropert Emlak, 31 yaşındaki Karadağlı milli smaçör Slobodan Bojić’in transferi konusunda ek bütçe sağladı.
Resim
  • Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden Karşıyaka Kadın Voleybol Takımı ile anne ve bebek ürünleri markası Lansinoh arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.
Resim
  • Özel Çorlu Vega Hospital yönetimi, Çorlulu olan ve atletizm alanında başarılı olan sporculara sağlık sponsoru oldu.
Resim

Kültür-Sanat / Etkinlik

  • Türkiye’nin en kapsamlı dijital oyun kampı, DIGIAGE Kış Kampı Kocaeli Gebze’deki Bilişim Vadisi’nde TRT‘nin resmi iletişim sponsorluğunda düzenlendi.
Resim
  • Dünyanın en eski kehanet merkezi Klaros’tan, İzmir Büyükşehir Belediyesi‘nin ana sponsorluğunda yürütülen kazı çalışmaları sonucunda kült heykellere ait 35 parça çıkarıldı.

Resim

  • Süreyya Operası Kahve Konserleri serisi Şubat ayında da devam ediyor. Kurukahveci Mehmet Efendi sponsorluğunda gerçekleşen konser serisinde bu pazar Balkan Barok Orkestrası “Kahve Kantatı” müzikseverleri ağırladı.
Resim
  • Borsa Gold, 9 – 11 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Gaziantep Ortadoğu Kuyumculuk ve Mücevherat fuarının ana sponsoru oldu.
Resim

Ayda sadece 1 kez mail attığımız, sizi sıkmadığımız mail bültenimize kayıt olarak ücretsiz sunduğumuz sponsorluk bilgi içeriklerine ve ebooklara ulaşabilirsiniz. Mail bülteni nerede mi? Merak etmeyin o sizi bulacaktır. 🙂

Related posts