Online alışveriş uygulaması Getir, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın şort sponsoru oldu.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilen toplantıya yönetim kurulu üyeleri Burak Kızılhan, Mustafa Kemal Danabaş ve Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek katıldı.

Fenerbahçe SK Genel Sekreteri Burak Kızılhan, Türkiye’deki orman yangınları ve sel felaketinde hayatını kaybeden yurttaşlara Allah’tan rahmet diledi ve felaketlerden etkilenenlere geçmiş olsun dileklerini iletti. Kızılhan, daha önce iş birliğine başladıkları Getir ile olan ortaklıklarını güçlendireceklerini kaydetti ve Getir’in, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’na şort sponsoru olacağını açıkladı.

Mustafa Kemal Danabaş: “Getir ile yaptığımız iş birliğini tanıtırken, burada Kadın Basketbol Takımı’ndan sorumlu yönetici olarak bulunmaktan mutluyum. Getir’e verdikleri kıymetli destek için teşekkür ederim. Pandemi döneminde başlayan iş birliğimiz, gün geçtikçe güçleniyor. Bir buçuk senedir devam eden ‘Zaman sponsorluğu’nun yanında, Getir’i Kadın Basketbol Takımımızın şort sponsoru olarak göreceğiz. Takımımız, geçtiğimiz sezon yüzümüzü güldüren sonuçlar aldı.

Kadın Basketbol Takımımız, bu sezon da yarıştığı her kulvarda şampiyonluğu hedeflemektir. Fenerbahçe’nin hedefi, her kulvarda şampiyonluktur, başka bir şey düşünülemez. Bu sezon EuroLeague’de şampiyonluğu hedefliyoruz. Bu süreçte Getir’in bize olan desteği çok önemli. Umarım bu iş birliği, her iki markaya da uğur getirir. Yolumuz açık, şansımız bol olsun.”

Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek: “İngiltere’de yedi şehirde varız. Fransa, Hollanda, Almanya, İspanya ve İtalya’da faaliyete geçtik. Geçen senelerde pandemiden etkilendik ve sponsorluğumuzu fazla bağıramadık ama bu sezon daha aktif olacağız. Kadın Basketbol Takımımızı, Avrupa’daki performansı ile kendimize yakın görüyoruz.”