Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı ve Doğa Sigorta Genel Müdürü Çoşkun Gölpınar‘ın ev sahipliğinde Doğa Sigorta genel müdürlüğünde düzenlenen organizasyona Galatasaray Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı, Basketbol Şube Menajeri Ömer Yalçınkaya, Başantrenör Ertuğrul Erdoğan, idari ve teknik kadro ile birlikte Galatasaray’ın tüm oyuncuları katıldı.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Erol Özmandıracı: “Doğa Sigorta’ya tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah daha uzun yıllar beraber hareket edeceğimizi ümit ediyorum. Sponsorluklar kısa vadeli olmamalı, bunun marka bilinirliği açısından önemli olduğunu düşünüyorum. İnşallah hayırlı bir sene olur, seneye İnşallah daha iyi bir takım kurmak için Nihat Bey ile çalışacağız. Onun destekleriyle İnşallah daha güzel günler göreceğiz.”

Galatasaray Basketbol Şubesi Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya: “Açıkçası bu birliktelikten dolayı çok mutluyuz. Sayın Nihat Kırmızı Bey’in enerjisi, Doğa Sigorta’nın bize katkısı sadece maddi anlamda değil manevi anlamda da bizi mutlu ediyor. Her dakika basketbol takımımızı nasıl ileriye götürebiliriz diye bir istişare halindeyiz. Sürekli bunun planları yapılıyor. Bizim de üstümüze düşen görevler var. Biz de bugün bu ziyareti gerçekleştirerek Doğa Sigorta’ya teşekkür etmek istedik. Onlar da sağ olsunlar bizi çok güzel ağırladılar. Umut ediyorum ki bu birliktelikten çok güzel sonuçlar gelecek. Galatasaray Basketbolu uzun yıllardır Türkiye’ye mal olmuş ilklerin kulübü ve takımı. Bizim dönem dönem bu başarıları daha yukarıya çekmek için böyle birlikteliklere ihtiyacımız olacak. Doğa Sigorta’ya tekrar teşekkür ediyorum.”

Başantrenör Ertuğrul Erdoğan: “Her şeyden önce bizi burada ağırladıkları için Doğa Sigorta’ya teşekkür ediyoruz. Çok sıcak bir karşılama vardı burada. Biliyorsunuz artık basketbolda güçlü sponsorluk, bir markayla iş birliği çok önemli ve değerli. Ümit ediyorum ki biz de çok uzun yıllar sürecek kuvvetli bir birlikteliğin başlangıcındayız. Başlangıçta tabii her şey pozitif gelişir. Ümit ediyorum biz sahada Doğa Sigorta ve Galatasaray gibi iki güçlü markanın değerini arttıran şekilde basketbol oynarız. Umarım iki büyük marka da her geçen sene daha da güçlenerek, daha da büyük katkı yaparak ve şampiyonluğa doğru ilerleyen Galatasaray takımıyla beraber bu sponsorluğu pekiştirir. Buradaki en önemli nokta iki tarafın birbirini itmesi, birbirlerine olan ihtiyaçlarını, değerlerini ve beklentilerini en üst seviyeye taşıması. Bu anlamda bu birlikteliği ben çok önemsiyorum, umarım uzun süreli bir beraberlik olur”

Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı: “Galatasaray, Doğa Sigorta beraberliği görüyoruz ki herkes tarafından mutlulukla karşılandı. Umarız bu mutluluğu şampiyonluklarla ve başarılarla daha da arttırırız. Amacımız bu. Burası Doğa Sigorta’nın Genel Müdürlüğü, bugün bütün sporcularımızla birlikteyiz. Bir süre beraber vakit geçireceğiz. Onların bizi burada yalnız bırakmadığı gibi biz de onları sahada yalnız bırakmayacağız. Hem biz hem taraftarlarımız beraber destekleyerek Galatasaray Doğa Sigorta’nın başarılarına başarılar katacağız İnşallah.”

Doğa Sigorta Genel Müdürü Çoşkun Gölpınar: “Doğa Sigorta olarak böyle bir sponsorluğa sahip olduğumuz ve böyle bir organizasyona dahil olduğumuz için çok mutluyuz. Bu iş birliğinin hem tuttuğumuz takım olan Galatasaray’a katkıda bulunmamız açısından hem de şirketimizin bilinirliğinin artması açısından iki tarafa da çok büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Çok mutluyuz.”