2013 yılında Beşiktaş’ın resmi araç sponsoru olan Fleetcorp, bugün yapılan yeni anlaşma ile Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı’nın sırt sponsoru oldu. Fleetcorp; bu anlaşmanın yanında, Beşiktaş’ın Erkek Basketbol Takımı’nın da şort reklamı da verecek.

Beşiktaş’ın Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse, “Fleetcorp gibi sektörün öncü ve güçlü bir markasıyla gerçekleştirdiğimiz bu sponsorluk anlaşmasının bizler için çok değerli olduğunu belirtmek isterim. Sporun bireysel ve toplumsal gelişime sağladığı katkıya yürekten inanıyorum.Türkiye’nin alanlarında önde gelen markalarının Beşiktaş’la çalışması ve birbirinden farklı spor dallarına değer katmasından dolayı çok mutluyuz. Fleetcorp ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinin de her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz

Fleetcorp Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Çıtmacı; “Spora ve sporcuya verilen desteğin Türkiye için önemli bir değer yarattığına inanıyoruz. Fleetcorp’un spora vermiş olduğu destek yaklaşık 2 yıl önce Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile yapılan sponsorluk anlaşması ile başladı ve bugüne kadar hızla büyüyerek devam etti. Bugün Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı ile de yapmış olduğumuz iş birliğinin uzun soluklu ve başarılarla dolu olacağına inanıyoruz” sözleriyle yapılan anlamlı işbirliğinden bahsetti.