Yıllık 6 milyon yolcu sayısı ile Avrupa’nın en önemli havayolu şirketleri arasında yer alan, Avrupa’dan Türkiye başta olmak üzere birçok tatil destinasyonuna turistik uçuşlar düzenleyen Antalya merkezli Corendon Airlines, Aytemiz Alanyaspor’un UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu maçı öncesindeki Norveç yolculuğunun sponsoru oldu.

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer: “Antalya’da doğan ve ülkemizi başarıyla temsil eden bir marka olarak Antalya’nın en önemli değerlerinden biri olan Aytemiz Alanyaspor’a UEFA Avrupa Ligi maçları için ulaşım sponsoru olmaktan dolayı gururluyuz. Bu iş birliğinin gerçekleştirilmesindeki katkıları için Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu başta olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

Aytemiz Alanyaspor’un sürdürülebilir ve profesyonel yapısıyla istikrarlı başarılarını sürdüreceğine eminiz. Kendilerine Rosenborg maçı öncesinde başarılar diliyoruz. Bu karşılaşmada alınacak sonuç ne olursa olsun Antalyalılar olarak kendileriyle gurur duyuyoruz.”