Bursaspor, Goldsit 1963 tribünü ve Vip 1. Kat fuaye alanlarındaki mobilya ve dekor hizmeti alacağı İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği ile protokol imzaladı.

İbrahim Yazıcı Tesislerinde gerçekleşen törene Başkan Ali Ay, Bursa Eski Milletvekili Hüseyin Şahin, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ ve İMOS Başkanı Okan Güler Katıldı.

Ali Ay: “Bursaspor, Bursa’nın Markasıdır”
“Yeni transfer ardından bize sponsor olan İnegöl Mobilyası Başkanlarına çok teşekkür ediyorum. Sponsorumuz, Goldsit 1963 Tribünü’nün mobilyalarını karşılıyor. Bu tür desteklerin çoğalması gerekiyor çünkü Bursaspor, Bursa’nın markasıdır. Umarım bundan sonra da güzel gelişmeler olur.”

Hüseyin Şahin: “Bursaspor’a Destek Olan Herkese Teşekkür Ediyorum”
“Bursasporumuzun yeni stadyumu için bir araya gelen Başkanlarımıza teşekkür ediyorum.Yeni sezonda yeni mobilyalar kombine alan taraftarlarımıza hizmet edecek. Bursaspor Türk sporunun markasıdır. Biz ayrıcalıklı bir takımız ve ekonomik anlamda Bursaspor’a destek olan herkese teşekkür ediyorum.”

Yavuz Uğurdağ: “Bursasporumuza Destek Vermekten Mutluyuz”
“Sponsorluk süreci 7-8 aydır devam eden bir süreç ve Vekilimiz öncülüğünde Bursaspor ile irtibata geçtik. Tribünümüzün mobilyalarını ve dekorasyonu bize ait olacak. Bursasporumuza destek vermekten mutluyuz. Yeni sezonla birlikte 1963 Tribünümüz yeni mobilyalarıyla buluşmuş olacak. Bu buluşmaya eşlik eden Vekilimiz Hüseyin Şahin’e, Ali Başkanıma ve bu konuyla alakalı olarak çalışan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.”

Okan Güler: “Bursaspor’un Başarısına Katkı Sağlamaktan Gurur Duyuyoruz”
“İnegöl Mobilyacılar Derneği olarak 1963 Tribünümüzün yenilenmesi için bir anlaşma sağladık. Destek olmaktan çok mutluyuz. Bursaspor bizim gururumuz ve şampiyon takımımızdır. Bursaspor’un başarısına katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Yeni tribünümüz en kısa zamanda taraftarlarımıza hizmet edecek.”

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?