Finansal teknoloji şirketi BtcTurk, İstanbul’da yer alan açık hava sahnesi Vadi Açıkhava’nın isim sponsoru oldu. Kültür ve sanat alanında Türkiye’nin en önemli etkinlik mekanları arasında yer alan Vadi Açıkhava’nın ismi, bu yıldan itibaren BtcTurk Vadi olacak.

2019 yılından bu yana sanatseveri ağırlayan 3 bin 100 kişi kapasiteli BtcTurk Vadi, restoranların ve mağazaların da olduğu Vadistanbul Alışveriş Merkezi’nde yer alıyor.

Konser, tiyatro, stand-up, müzikal ve gösterilere ev sahipliği yapacak BtcTurk Vadi’de sanatseverler eğlence ve müzik dolu bir yaz geçirecek.

Atlantis Yapım, SM Production, Turuncu Partners ve Vadistanbul işbirliğiyle BtcTurk Vadi’de etkinlik takvimi boyunca yerli ve yabancı çok sayıda sanatçı sahne alacak. Yaz aylarının en popüler konser alanlarından BtcTurk Vadi’de on binlerce sanatsever, keyifli anlar geçirecek.

BtcTurk üyeleri, tüm konser biletlerinde yüzde 10’luk indirimden faydalanacak. BtcTurk Hisse ve BtcTurk Kripto’nun sosyal medya hesaplarını takip edenler ise yapılacak yarışmalarla, konserler için hediye bilet kazanabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen BtcTurk Üst Yöneticisi (CEO) Özgür Güneri, marka olarak topluma değer katan projelere destek vermeyi sürdürdüklerini belirterek, ‘2019 yılından bu yana İstanbul’un en çok sevilen konser alanlarından biri olan Vadi Açıkhava’ya ana sponsor olmaktan mutluyuz. Kültür ve sanatın toplum üzerindeki birleştirici ve iyileştirici gücü ile sanatı ve sanatçılarımızı desteklemekten dolayı memnuniyet duyuyoruz.’ değerlendirmesinde bulundu.

BtcTurk Vadi’de sezon, Melike Şahin konseriyle 31 Mayıs’ta başlayacak. Ersay Üner’in Taverna Şarkıları lansman konseri ise 2 Haziran’da düzenlenecek. Haziran ayı boyunca Türkiye’nin sevilen grup ve şarkıcıları KÖFN, Simge, Adamlar ve Redd Senfonik konserleriyle, BtcTurk Vadi sanatseverlerle dolacak.