Antalyaspor, Tatil.com ile 1 yıllık sırt sponsorluğu anlaşması imzaladı. Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, sponsorluk hedeflerinin 10 milyon TL olduğunu söyledi. İmza törenine, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Tatil.com Genel Müdürü Uğur Altun katıldı.

 

Öztürk: “Tatil.com’a teşekkür ediyoruz”
Sırt sponsorluğunu Tatil.com’a verdiklerini ifade eden Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, “Bu yıl formamızdaki sırt reklamı sponsorluğunu Tatil.com ile anlaşarak karar verdik. Kendileri geçen yıl da daha kapsamlı bir sponsorluk anlaşması imzalamak istedi. Bu sezona nasip oldu. Kendilerine Antalyaspor’a destekleri için teşekkür ediyorum. Bizim adımıza yapılan transferlerin takımın gidişatının Tatil.com gibi firmalarla taçlandırılması bizim için de onur oluyor. Burada da umarız ki kendileriyle gelecek senelerde de anlaşmalar yaparız” dedi.

“Opet ve Regnum sponsorlukları tanıtılacak”
Stadyum ve göğüs sponsorluk anlaşmalarının Regnum ve OPET ile yapılacağını dile getiren Başkan Öztürk, daha yüksek gelecek tekliflerde sponsorlukların değişebileceğini söyledi. Öztürk, “Yönetim kurulu olarak anlaşma süreci devam ediyor. Milli maç öncesi bunun tanıtımını yapacağız. Statta isim giydirilmeleri ile ilgili son çalışmalar yapılıyor. Regnum forma sponsorluğunda da İATİ ile geçen yıl gelen anlaşma gereği birkaç maçta çıktık. Kendimiz değer gördüğümüz için onun için ayrı yapacağız. Şuan ki Regnum-Opet anlaşmasında da maddelerimiz olacak. Eğer tekliften daha yüksek teklif verilirse sezon içerisinde bu anlaşmayı değiştirmeye varız. Belirli bir değerin altında olmasın istiyoruz alınacak sponsorlukların. Antalyaspor’a inanan firmalarla anlaşmak istiyoruz. Elimizden gelen desteği veririz. Regnum ve Tatil.com gibi turizmin ana yerinde olan firmaların Antalyaspor’u desteklemesi güzel oldu” şeklinde konuştu.

Uğur Altun: “Destek olduğumuz için mutluyuz”
Geçen sene de kımızı-beyazlı takımla sponsorluk anlaşması yapmak istediklerini dile getiren Tatil.com Genel Müdürü Uğur Altun, “Bizim geçen seneden bu yana görüşmelerimiz vardı. Bu sene bu anlaşmayı yaptık. Öncelikle profesyonel anlayışla Antalyaspor ile doğru bir anlaşma yaptık ve bunun için teşekkür ederim. 2005 yılından beri Türkiye iç turizminde yerli turistlere hizmet veriyoruz. Antalya bizim lokomotifimiz oldu. Bu güzel kulübe sponsorluk anlaşmasıyla destek olduğumuz için heyecan ve mutluluğumuz var. Bu birliktelik inşallah katlanarak devam eder diye umuyorum” dedi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂