TOFAŞ Spor Kulübü, Bursa’nın lider eğitim kurumlarından olan British Town ile yabancı dil eğitim sponsorluğu sözleşmesini yeniledi.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ, eğitime verdiği önemle hem kulüp personeline, hem de altyapı sporcularına yatırım yapmaya devam ediyor. Mavi Yeşilliler, yabancı dil eğitimi için Bursa British Town ile olan sponsorluk sözleşmesini yenilerken, Mustafa V. Koç Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde Genel Menajer Tolga Öngören ve Bursa British Town Müdürü Çağdaş Deniz hazır bulundu.

Genel Menajer Tolga Öngören, British Town ile iki yıldır sürdürdükleri yabancı dil eğitimi sponsorluğu anlaşmasını 2018-2019 sezonu için de yenilediklerini belirtirken, Bursa British Town Müdürü Çağdaş Deniz, TOFAŞ Basketbol Takımı’na yeni sezonda başarılar dileyerek, “Türk basketbolunun önemli kulüplerinden TOFAŞ Spor Kulübü’ne yabancı dil eğitimi konusunda katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Anlaşma çerçevesinde TOFAŞ Spor Kulübü idarecileri, antrenörleri ve altyapı sporcularına yeni sezonda da İngilizce dil eğitimi verilerek kişisel gelişimlerine katkı sağlanacak.

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?