Türkiye Görme Engelliler Yüzme Şampiyonası bu yıl Sakarya’da düzenleniyor. SAKARYAGİAD’ da bu şampiyona da Sakarya Görme Engelliler Spor Kulübü’ ne müsabakalarda sponsor olmaya karar verdi.

Dernek kurucu başkanı Gökhan KORKMAZ yaptığı açıklamada; gerçekleşecek yüzme yarışlarının sporcular için önemini vurgularken, Türkiye Şampiyonası olması bizleri daha da heyecanlandırmaktadır. Sakarya Görme Engelliler Spor klübü başkanı ve il temsilcisi Aşkın ŞENTÜRK ile bir araya gelerek yanlarında olduğumuzu ilettik. Sonuçları ne olursa olsun görme engelli sporcularımızın heyecanına ortak olmak bizlere gurur vermektedir dedi. Mutlaka yarışlardan şampiyonlar Sakarya takımımızdan çıkacaktır. Derneğimiz yönetim kurulu almış olduğu karar ile sporcularımızı motive etmek adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz ve yanlarında olacağız diyerek ayrıca 81 ilin talip olduğu bu müsabakaların Sakarya’da yapılmasının sağlanması hususunda gayreti ve başarısı için Aşkın ŞENTÜRK’ü tebrik ediyoruz , dedi.

Sakarya Görme Engelliler Spor klübü başkanı ve il temsilcisi Aşkın ŞENTÜRK’de başta kurucu başkan Gökhan KORKMAZ olmak üzere tüm SAKARYAGİAD topluluğuna konuya hassasiyet ile ilgilendikleri ve sporcularının ihtiyaçlarının karşılanmasından, ödüllendirilmesine birçok konuda yanlarında oldukları için teşekkür etti. Müsabakaların 10 kasım 2015 Salı günü Kentpark Olimpik Yüzme Havuzunda başlayacağının da bilgisini paylaşan Şentürk, seremoni töreninin de 10 kasım saat 15:00’da olduğu bilgisini verdi.

 

Paylaş!