Koç Topluluğu Şirketleri’nden Bal Kaynak A.Ş.’nin markası olan Pürsu, su tedariği konusunda Beşiktaş ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Türkiye’nin en güvenilir doğal su kaynaklarından el değmeden üretilen eşsiz sularını tüketiciyle buluşturan Pürsu, yapılan anlaşma doğrultusunda, 2021-2022 sezonunda Beşiktaş’ın tüm branşlarının su ihtiyacını karşılayacak.

İmzalanan sponsorluk anlaşmasının lansmanı; Genel Sekreter ve İcra Kurulu Başkanımız Ahmet Mesut Urgancılar, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Cenk Sümer ile Bal Kaynak Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Coşar ve Bal Kaynak Şirket Müdürü Hakan Çelik’in katılımıyla Vodafone Park’ta gerçekleştirildi.

Genel Sekreter ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet Mesut Urgancılar: “Sponsorluğun spor kulüpleri için önemi açıktır. Spora, bilime, kültür ve sanata sponsor olan markalar kendi sektörlerinde ayrıcalıklı konuma gelmektedir. İnsan sağlığında sporun önemi kadar beslenmenin, beslenmede de sağlıklı içme suyunun ne kadar önemli olduğu ortadadır. Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak Koç Topluluğu Şirketleri’nden Bal Kaynak A.Ş.’nin markası Pürsu’ya 2021-2022 sezonunda tüm branşlarımızda sporcularımızın su sponsoru oldukları için teşekkür ediyoruz.”

İmza töreninde Pürsu’nun spora olan desteğinin yeni bir anlaşmayla daha da büyüyerek devam ettiğine dikkat çeken Bal Kaynak Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Coşar: “Yaşamsal gereksinimlerimizin en değerli ihtiyaç maddelerinden birini üreten marka olarak sağlıklı bir yaşam için sporun desteklenmesinin önemine inanıyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana dengeli mineral yapısı ve yumuşak içime sahip olan ve doğal kaynaklardan hijyen koşullarda ürettiğimiz Pürsu’yu tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Bugün imzaladığımız bu sponsorluk anlaşmasıyla da ülkemizin en değerli spor kulüplerinden Beşiktaş nezdinde spora ve sporcularımıza destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.”

Beşiktaş’a su temin edecek olmaktan duydukları gururu ifade eden Bal Kaynak Şirket Müdürü Hakan Çelik, “Pürsu olarak, başta tüm branşlarda su sponsorluğunu üstlendiğimiz Beşiktaş Jimnastik Kulübü olmak üzere 2021-2022 sezonunda, mücadele edecek tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz. Yeni sezonda yurt içinde ve yurt dışında önemli zaferlere imza atacağına inandığımız Beşiktaş’a tüm branşlardaki sporcularının ihtiyaç duyacağı suyu temin eden marka olmaktan ayrıca gurur duyuyoruz” dedi.