4 yıldır yelken sporuna verdiği destekle 100’ün üzerinde sporcunun yelkencilikle tanışmasına olanak sağlayan Pupa Bilişim, şimdi de İstanbul Gelişim Ligi sponsorluğu ile basketbola destek vermeye başladı.

2010 yılından bu yana İstanbul’da altyapı basketbol okulları, milli eğitime bağlı okullar ve spor kulüplerinin katılımıyla düzenlenen İstanbul Gelişim Ligi, sporcuların daha çok maç yapmasına, basketbol oyun kurallarını yaşayarak öğrenmesine katkı sağlıyor. Miniminikler, U11, U12, U13, küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisine sahip Gelişim Ligi’nde yaklaşık 3200 sporcu yer alıyor. Fenerbahçe Doğuş, Anadolu Efes, Beşiktaş, Galatasaray, İBB, Işık Spor Kulübü gibi basketbol altyapılarında önemli başarılara imza atmış kulüplerin de yer aldığı Gelişim Ligi, her yıl Aralık ayında başlayıp Mayıs sonuna kadar devam ediyor.

Pupa Bilişim’in desteği ile 2017-2018 sezonundan itibaren Pupa Gelişim Ligi olarak adlandırılacak lig, Türkiye’yi uzun yıllar başarıyla temsil edecek sporcuların yetişmesine büyük katkı sağlıyor.

Apple Premium Reseller olarak, 2006 yılından bu yana hizmet veren Pupa Bilişim, 7 şehirdeki 11 mağazası, 9 şehirdeki 11 yetkili teknik servisi ve pupadankapiniza.com online mağazası ile bireysel ve kurumsal müşterilere hızlı ve çağdaş hizmet sunuyor. Türkiye’ye en yeni teknolojileri sunarak, dünyaya ayak uyduran, araştıran, yeni fikirler geliştiren gençlerin yetişmesine katkı sağlayan Pupa Bilişim, spora ve sporcuya verdiği destekle de Türkiye’nin geleceği için çalışmaya devam ediyor.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂