Motul, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin önemli motosiklet etkinliklerinden Motobike Istanbul’un ana sponsoru oldu. Motul fuar standında, formülasyonu değişmeyen Powersport serisi ürünlerini, yeni etiket tasarımları ile motosiklet kullanıcılarının beğenisine sunacak.

Motul’un motosikletten scootera, kişisel deniz taşıtlarından karting araçlarına kadar sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip Powersport serisi ürünlerinin Dünya lansmanı 2019 EICMA fuarında yapılmıştı. Motobike Istanbul’da ise, Türkiye lansmanı yapılan yeni etiketli ürünler çok yakında Motul satış noktalarında yerini alacak.

Motul, yeni bir stand konsepti üzerine çalışıyor. İçerisinde oyunlar, hediye dağıtımları, influencer buluşmalarının yer alacağı iç alandaki stand, fuarın fuaye alanında yer alırken, kask ve deri ceket temizliği uygulamalarının yapılacağı diğer stand ise fuar girişinde ziyaretçileri bekliyor olacak.

Motul Türkiye Genel Müdürü Dmitry Bakumenko: “Öncelikle söylemeliyim ki Türkiye’de motosiklet sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan Motobike İstanbul’da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de ana sponsor olarak bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Kalitesini kanıtlamış ürünlerimizden olan Powersport serimizin yenilenen etiketlerini, bu sene fuar standımızda kullanıcılarımız ile buluşturuyoruz. Güven duyulan Motul kalitesindeki Powersport ürünlerimizin lansmanını yapmaktan ve yakın zamanda yeni etiketleri ile piyasada olacağının bilgisini vermekten ötürü mutluyuz.”