Getir kullanıcılarına 7/24 ulaşan Kuzeyden markası, spora verdiği destekle adından söz ettirmeye devam ediyor. Türkiye Basketbol Federasyonu ve Türkiye Voleybol Federasyonu’nun ‘Resmi Su Sponsoru’ Kuzeyden, geleceğin yetişkinlerine sağlıklı yaşam ve spor alışkanlığı kazandırılması için de çalışmalarını sürdürüyor.

Miniklere Destek

Basketbol ve voleybol Milli takımlarımızın ‘Alın Teri Sponsorluğunu gururla sürdüren Kuzeyden, ayrıca yaz döneminde minik sporseverlerin yanında yerini aldı.

Geleceğin profesyonelleri için elini taşın altına koyan Kuzeyden, son iki yıldır yaz döneminde Milli Basketbolcu Cedi Osman’ın yarının sporcularını yetiştirdiği Cedi Osman Academy’e sponsor oluyor. Milli Basketbolcu Sinan Güler’in 2011 yılından beri sürdürdüğü, deneyimlerini ve tecrübelerini gelecek nesillere aktarmayı amaçladığı sosyal girişimi Güler Legacy Basketbol Kampı ise bu yıl Kuzeyden’in su sponsorluğunda hayata geçti.

Kuzeyden, SosyalBen Vakfı tarafından düzenlenen Eğitim Kampı’nda da yerini aldı. İmkanı olmayan çocuklara spor ile ilgili bir deneyim kazandırmak, onlara sporun eğlence ve takımdaşlık yanlarını gösterebilmek için hayata geçirilen eğitim kampının koçluğunu ise Milli Voleybolcu Özge Kırdar üstlendi. Milli Voleybolcumuz Bahar Toksoy Guidetti’nin 10- 14 yaş arası kız çocuklarına yönelik düzenlediği Guidette Academy Voleybol Kampı’nda ise ‘Doğal Yaşam Sponsoru’ oldu.