13. Anahtarcı & Çilingirler Eğitim ve Teknoloji Semineri, Kale Kilit ana sponsorluğunda 5-7 Mayıs 2017 tarihlerinde Sheraton Grand Hotel Adana‘da gerçekleştirildi.

Anahtarcı ve çilingir sektöründeki temsilcilerin mesleki gelişim ve dayanışmalarını geliştirmek amacıyla düzenlenen seminer, sektörü buluşturan en önemli etkinlik olma özelliğini taşıyor. Anahtarcılık sektörünün kurumsal bir yapıya ulaşması hedefiyle önemli çalışmalar yürüten ve bu vizyonu doğrultusunda geçtiğimiz yıldan bu yana seminerin ana sponsorluğunu üstlenen Kale Kilit, seminer boyunca katılımcılara yeni nesil akıllı ürünleri ve Kale Anahtarcılar Kulübü ile ilgili bilgi paylaşımda bulundu.

Etkinlik süresince sergilenen Kale’nin geliştirdiği son teknoloji ürünler katılımcılardan tam not aldı. Seminerde Kale Kilit’in yeni lüks seri elektronik kilitleri, silindirin kırılmasıyla gerçekleştirilen hırsızlık olaylarına karşı geliştirilen yüksek teknolojili yeni alüminyum silindiri ve Kale Alarm’ın kablosuz seri ürünleri tanıtıldı.

 

Sektör Kale Anahtarcılar Kulübü ile kurumsallaşıyor

Kale Kilit Ür-Ge Sorumlusu Hrant Arzuman ve Kale Kilit Dış Ticaret Teknik Müdürü Aydın Ediz‘in sunumlar yaptığı seminerde, anahtarcılık alanında sosyal bir network oluşturan “Kale Anahtarcılar Kulübü” ile ilgili de bilgi verildi. Türkiye’deki anahtarcıları tek bir çatı altında toplama hedefiyle kurulan ve iki yıl içinde Kale’nin iş ortaklarıyla olan ilişkilerini daha kurumsal ve performansa teşvik eden bir yapıya taşıyan Kale Anahtarcılar Kulübü’nün faaliyetleri de katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?