Türkiye Yelken Federasyonu ve Playmaker Sports&Entertainment tarafından düzenlenecek Türkiye’nin en büyük ulusal kiteboard organizasyonu ‘İstanbul Kiteboard Festival’ 10-14 Ağustos tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek. Bir prestij ve ünvan yarışı olan Maximum Kiteboard Turkish Open‘da, kitefoil, slalom ve freestyle kategorilerinde, birbirinden iddialı 120 sporcu şampiyonluk için yarışacak.

Sony Hang Time Race ile BURC Beach’te heyecan doruğa çıkacak!

Sony isim sponsorluğunda gerçekleşecek bu özel kategori yarışında, kitelar en uzun süre boyunca havada asılı kalma mücadelesi verecek. Rüzgar ve uçurtma koordinasyonu adına dayanıklılık gerektiren, izleyicide büyük heyecan uyandıran en renkli yarışmalardan biri olan Hang Time Race’ta, sporcular, rüzgara karşı ne denli kuvvetli olduklarını gösterecek ve uçurtmalarını en uzun süre havada tutmak için mücadele edecek.
Sony SUP Race ile herkes eğlenceye kürek çekecek!

Son yılların gözde su sporları arasında yer alan Stand-Up Paddle Board ile eğlence katlanarak artacak. Teknik bir tecrübe gerektirmeyen Stand-Up Paddle Board, suda sörf tahtası üzerinde kürek çekilerek yapılıyor ve kardio adına en etkili bedensel faaliyet arasında yer alıyor. Sony isim sponsorluğunda gerçekleşecek SUP Race, keyifli görüntülere sahne olacak ve plajdaki herkese açık bir mücadele olmasıyla heyecan verici bir deneyim yaşatacak.

 

Kaynak: http://www.haberler.com/