Fenerbahçe, 2020-2021 sezonunda su sponsorluğu kapsamında Bal Kaynak Su A.Ş.’nin markası Pürsu ile anlaşma sağladı.

İmza töreni, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde Genel Sekreter Burak Kızılhan ve Pürsu markasının bağlı olduğu Bal Kaynak Su Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Tezel’in katılımlarıyla imzalandı.

“Eşsiz bir su” sloganıyla sunduğu her bir ürününü en taze şekilde teslim etmeyi amaçlayan Pürsu

Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan: “Bugün, Kulübümüz ile Bal Kaynak Su A.Ş’nin markası Pürsu arasında imzalanacak “resmî su tedarikçisi” anlaşmamız için bir aradayız. Bir takım oyunu olan sporda; başarı, her anlamda sinerji, birlik ve beraberliğin sonucu olarak geliyor. Bu kıymetli markalardan biri olan Pürsü da takım arkadaşlarımızdan biri olduğu ve kendileriyle yollarımız kesiştiği için çok memnunuz.

9 branşta faaliyet gösteren ve Türkiye’nin en çok sporcu yetiştiren kulübü olarak, sporcularımızın antrenmanlarda veya müsabakalarda en çok kaybettiği ve en çok ihtiyaç duyduğu şey olan suyun ‘en kalitelisini’ tedarik etmekle, sporcularımıza her şeyin en iyisini sunmakla mükellefiz. Bu nedenle de sporun önemine inanan bir marka olan, aynı zamanda mineral yapısıyla eşsiz su diye tanımlanan Pürsu ile iş birliğine gittik. Sayın Gökhan Tezel nezdinde Bal Kaynak Su’ya, Pürsu’ya ve bu işbirliğinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum.

Anlaşmamızın, kulübümüz ve Pürsu için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Son olarak da geçmişte uzun yıllar boyunca Kulübümüzün su tedarikçisi olarak Fenerbahçemize destek olan Sırma Su’ya teşekkürlerimizi iletiyorum.” dedi.

Bal Kaynak Su Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Tezel: “Pürsu markamızla 2011 yılından bu yana hijyen koşulları çerçevesinde ve doğal kaynaklardan üreterek dengeli mineral yapısıyla ve yumuşak içimi ile öne çıkan suyumuzu tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Bugün imzaladığımız bu sponsorluk anlaşmasıyla yeni sezonda ülkemizin en büyük ve köklü spor kulüplerinden Fenerbahçe Spor Kulübü’nün su ihtiyacını karşılayacağız. Sağlıklı bir yaşam için sporun ve suyun önemine inanan bir marka olarak Fenerbahçe Spor Kulübü nezdinde spora ve sporcularımıza destek vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.