Karşıyaka’ya dışarıdan mali destek sağlayan İstanbullu iş adamı Erdal Acar, şirketinin futbol takımına isim sponsoru olacağı iddialarını yalanladı.

Sosyal medyada konuyla ilgili görüntülü bir mesaj yayınlayan Acar, “Kulübün adını değiştirmek gibi bir niyetim yok, öyle bir talebim de olmadı. İddia edildiği gibi Acarlar Karşıyaka diye bir şey olamaz” dedi. “Karşıyaka camiası satılık değildir. Kulübü AŞ yapmak gibi bir niyetim yok, olamaz da” ifadesini kullanan Acar, “Ben Karşıyaka’nın camiasına geldim, başkanına gelmedim. Verdiğim her sözü de tuttum ve tutacağım” diye konuştu.

Futboldaki başarısızlığı, “Sezon başında teknik direktörü ben belirlemedim. Şu anki yönetim seçti. Transfer döneminde teknik direktör kimi istediyse aldım ve kendisinden şampiyonluk sözü istedim” sözleriyle açıklayan Erdal Acar, 22-29 Aralık’ta yapılacak olağanüstü genel kurulda Fatih Diniz’i desteklemesiyle ilgili de şunları söyledi:  “Fatih Diniz’i destekliyorum. Sözlerimin hepsi geçerli. Şu an zordayız. Devre arasında 6 futbolcu alacağız. Elimizden geleni yapacağız. Hedefimiz Süper Lig. Kongrede Ali Erten aday olmayacakmış. Desteğim Fatih Diniz’den yana.” 

 

Haberi paylaş, herkes görsün 🙂