İzmir çıkışlı aylık magazin & cemiyet dergisi Dora Magazin, 13 Mayıs Cumartesi günü yaz sezonuna şık bir party ile giriş yapıyor. Çeşme’nin tasarım hotellerinden Marge Hotel’de sezona merhaba partisi Zio Beach, İvy, Torres sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Gecenin biletleri 100 TL’den satışa sunuldu. Bilet geliri Alper Çizgenakat Hastanesi, Çocuk bölümüne bağışlanacak. Bu özel davet Marge Hotel’in gözalıcı ambiansında gerçekleşirken, otel İzmir, İstanbul ve Ankara’nın tanınmış isimlerine ev sahipliği yapacak.

500 kişinin katılımı ile gerçekleşmesi planlanan gece Türkiye’nin popüler mayo tasarım markası Cihan Nacar Swimwear Manifesto koleksiyonunun tanıtımı ile renklenecek. Aralarında Ece Begüm Yücetan, Sinem Sülün, Melis Hacı, İrem Sülün, Zeynep Enhoş, Cansu Melis Karakuş, Erzhena Sandakova, Tsunami Bacallao gibi profesyonel modellerin yer alacağı 11 modelin boy göstereceği defilede şıklık ve asalet ön planda olacak.

Gece süprizlerle devam ederken, İzmirli Tezgah Grubu enfes bir konser verecek. Popüler şarkıları kendi yorumları ile parlatan Tezgah, konuklara unutulmaz bir konser keyfi yaşatacak. Defile sonrası ünlü Dj Furkan Kurt enfes bir konser keyfi yaşatacak.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?