5 Grammy ödüllü, cazın buğulu sesi Diana Krall, Yapı Kredi #anasponsor luğunda ve IEG Live ve Piu Music organizasyonuyla “Good Music in Town’’ serisi kapsamında 27 Ekim 2015’te İstanbul’da.

Good Music in Town konserleri kapsamında ilk olarak günümüz caz müziğinin dünyaca ünlü yorumcusu Diana Krall, 27 Ekim Salı akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahne alacak.

En iyi pop klasiklerini caz tınılarıyla seslendirecek

Geçtiğimiz Eylül ayında çıkardığı Wallflowers albümünün dünya turnesi kapsamında İstanbul’da konser verecek olan Krall, The Mamas and the Papas’tan California Dreamin, Eagles’tan Desperado, Bob Dylan’dan albüme adını da veren Wallflowers gibi tüm zamanların en iyi pop klasiklerini caz tınılarıyla yeniden yorumlayacak.

Grammy ödüllü 

Piyanoya 4 yaşında başlayan ve bugüne kadar Kanada’nın en prestijli müzik ödüllerinden JUNO’da 8 ödül kazanan, 5 Grammy’nin yanı sıra 9 altın, 3 platinum ödüle sahip olan ve Billbord Caz Listelerinde 8 albümüyle en üst sırada yer almış tek caz sanatçısı olan Krall, buğulu sesiyle kulakların da pasını silecek.

Biletler tükeniyor

Hem ses rengi hem piyanodaki performansıyla günümüz caz dünyasının en sevilen kadın sanatçılarından Diane Krall’ın İstanbul konserine cazseverler büyük ilgi gösterdi. 27 Ekim Salı günü saat 21.00’de Zorlu PSM’de gerçekleşecek olan konserin 4. ve 5. Kategori biletleri satışa çıktığı gibi tükendi. Konserin kalan biletlerine Biletix’ten ulaşılabilir.