Karşıyaka Life Dergisi, DAP Yapı’nın ana sponsorluğunda İzmir iş insanları ve basın mensuplarının katılımıyla “Yaza Merhaba” dedi.

Karşıyaka’dan Ege’ye, oradan da tüm Türkiye’ye yayılan, Karşıyaka Life Dergisi İmtiyaz Sahibi Güliz Eğrihancı, DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’a bir teşekkür plaketi takdim etti.

Ziya Yılmaz,Türkiye’nin gözbebeği, Ege Bölgesi’nin incisi İzmir, yaşayanların vazgeçemediği ve başka şehirlerde yaşayanların da mutlaka bir gün yaşamak istediği bir albeniye sahip. Önceden, Çeşme, Alaçatı, Seferihisar ve Urla gibi turistik ilçelerinin İzmir’in yıldızını parlattığını düşünmekle meğer İzmir’e haksızlık ediyormuşuz. İzmir’i yakından tanıyıp, İzmir halkıyla kaynaştıkça fark ettik ki, İzmir her şeyiyle benzersiz bir mücevher… Yapılan araştırmalar, her on yönetici adayından dördünün İzmir’de iş aramaya başladığını gösteriyor. İşte tüm bu nedenlerle; ‘Her Türk vatandaşının İzmir’de bir evi olmalı’ diye düşünüyoruz. Böylesi bir şehirde DAP İzmir projesi ile başlayan yatırım yolculuğumuzu yakın gelecekte Çeşme ve Mavişehir’le devam ettireceğiz. Ben de ailemle birlikte buradaki evimize daha sık gelerek ailecek İzmir’de yaşamanın tadını çıkaracağız.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂