Bursaspor ile Anadolu Sigorta, taraftarlara özel olarak hazırlanacak Bursaspor Kasko ve Bursaspor Trafik Sigortası ürünlerinin çıkarılması konusunda anlaştı. Bursaspor taraftarlarına özel olarak hazırlanan Bursaspor Trafik ve Bursaspor Kasko ürünlerinin imza protokolü, Bursa Büyükşehir Belediye Stadı Basın Odasında düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Törende, Anadolu Sigorta Genel Müdürü İlhami Koç, Marmara Bölge Müdürü Kamil Demirel, Bursaspor Başkanı Ali Ay protokole imza attı.

Törende konuşan Anadolu Sigorta Genel Müdürü İlhami Koç imzalanan anlaşma ile Bursaspor’a destek vermekten duydukları memnuniyeti vurguladı. İlhami Koç, “Kulübün sportif başarısı arttıkça bu destekler daha da artıyor. Daha sönce kulüplerimize 2 milyon TL civarında katkı sağlamıştık. Bursaspor, bu sezon daha başarılı olup iyi yerlere gelirler ve kulübün kazanacağı gelirler de artar” dedi.

BÜYÜK KATKI BEKLİYORUZ

Katkılarından dolayı Anadolu Sigorta’ya teşekkür eden Bursaspor Başkanı Ali Ay ise Bursaspor camiasına büyük fayda sağlayacağını belirtirken, taraftarlara çağrı yaparak, Bursaspor Kasko ve Trafik ürünlerini almaya ve kulübe destek vermeye davet etti.  Ali Ay, “Araştırmamıza göre Anadolu Sigorta kulüplere 2 milyon TL katkı sağlamış. Bursa olarak bunun iki mislini sağlamak istiyoruz. BTSO Başkanı İbrahim Burkay ile görüşüp OBS’lerdeki araçların da kaskosunu yaptırmak istiyoruz. Kulüpler sponsorlarla yaşıyor. Geçen yıl çıtayı yükselttik. Bu yıl daha da yükseltmek istedik. Bu çalışmaları için genel müdür ve bölge müdürüne teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?