BKM Express, köklü elektronik spor kulüplerinden Dark Passage ile olan sponsorluk anlaşmasını genişletti.

 

BKM Express, Türkiye’nin eSpor kulüpleri arasında yer alan Dark Passage’ın League of Legends takımının ardından Counter Strike: Global Offensive, DOTA 2, FIFA 17 ve Hearthstone takımlarına da ana sponsor oldu. Dark Passage takımları, 2017’deki müsabakalarına “Dark Passage.BKM Express” adıyla çıkacak.

2016 yazında Dark Passage’ın League of Legends (LoL) takımının ana sponsoru olan BKM Express, yeni yılla birlikte sponsorluk anlaşmasını daha geniş kapsamla birlikte uzatarak Dark Passage’ın League of Legends takımının yanı sıra Counter Strike: Global Offensive (CS:GO), DOTA 2, FIFA 17 ve Hearthstone takımlarına da ana sponsor oldu. Genişleyen iş birliği kapsamında Dark Passage’ın söz konusu oyunlardaki takımlarının tümü bu yılki turnuvalarda “Dark Passage.BKM Express” adıyla boy gösterirken, takım formalarında BKM Express logosuyla mücadele edecekler.

BKM Express’in ana sponsoru olduğu Dark Passage League of Legends (LoL) takımı, 2016 yılında League of Legends Şampiyonluk Ligi’nin en büyüğünü belirleyen Türkiye Büyük Finali’nde rakibi SuperMassive’i 3-0 yenerek şampiyon olmuş, Brezilya’daki Uluslararası Wild Card turnuvasında Türkiye’yi temsil etmeye hak kazanmıştı. Dark Passage’ın DOTA 2 ve CS:GO takımları ise geçtiğimiz hafta Çin’de finalleri gerçekleştirilen World Electronic Sports Games turnuvasında Türkiye’yi  temsil ettiler.

 

Kaynak: http://digitalage.com.tr/bkm-express-dark-passage-ile-sponsorluk-anlasmasi-imzaladi/

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?