Burn Enerji İçeceği tarafından organize edilen, Big Burn İstanbul bu sene 26-27-28 Temmuz’da yeni lokasyonu Şile’de düzenlenecek.  

İki yılda toplam 45 binden fazla müzikseveri toplayan Big Burn İstanbul, uluslararası ve lokal olmak üzere 100 DJ ve prodüktörü, 5 sahnede ağırlamıştı.

Bu sene daha fazla müzikseveri elektronik müzik ile buluşturmak için yola çıkan Big Burn İstanbul kapasiteyi arttırabilmek ve etkinliği daha verimli kılabilmek üzere yeni lokasyonu Şile Woodyville Treehouses‘da 26-27-28 Temmuz‘da organizasyonu gerçekleştirecek.

Sahnede yer alacak DJ ve prodüktörlerin ilk bölümünü mayısta açıklayan Big Burn İstanbul’un Festival lineup’ına son eklediği isimler şöyle:  Adiel, Antigone, Behrouz, Be Svendsen, Carlita, Francesca Lombardo,  Ilario Alicante, Len Faki, Marco Resmann, Mind Against, Monoloc, Matthew Dekay, Oceanvs Orientalis, Ruede Hagelstein ve geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği efsane performansı dillerden düşmeyen yetenekli Peggy Gou!

Festivalin ilk açıklanan isimleri ise global elektronik müzik sahnesinin yıldızlarıydı: Clapton, Damian Lazarus, David Mayer, Dubfire, Guy Gerber, Joachim Pastor (live), N’TO (live), Nastia, Recondite (live), Stephan Bodzin, Woralks.

Big Burn İstanbul’a geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu senede yurt dışından yoğun talep var. Festival ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak, avantajlı biletlerden yararlanmak ve daha fazlası için ‘Burn Enerji İçeceği’nin sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!

http://www.bigburn.istanbul

https://www.facebook.com/bigburn.istanbul/

https://www.instagram.com/bigburn.istanbul/

 

Burn Enerji’nin sponsoru olduğu rap sanatçısı Ceza ise beklenen tekli çalışması Beatcoin’i yakında piyasa sürecek.