Beşiktaş Futbol Takımı, Kalde ile olan forma kol sponsorluğu anlaşmasını 7 milyon TL karşılığında 1 yıl daha uzattı.

 

KAP’a yapılan açıklama:

Şirketimiz ile Kalde Klima Orta Basınç Fittings ve Valf San A.Ş. arasında Reklam Hakları Sözleşmesinin 2017-2018 sezonunu kapsayacak şekilde uzatılmasına dair 7.000.000 TL + KDV bedelle ek protokol 19.04.2017 tarihinde imzalanmıştır.

 

Gerçekleştirilen basın toplantısı sonucunda öne çıkan başlıklar:

Fikret Orman: “Bir sözümüzle başlayan birlikteliğimize keyifle devam ediyoruz”

Kalde’nin Beşiktaş’a uzun yıllardır verdiği büyük desteğin önemini vurgulayan Fikret Orman, “Yönetimimin ilk yıllarında bir sözümle, hiç tereddüt etmeden Beşiktaş için desteğe hazır olan Kalde, yıllar içerisinde hep bizimle birlikte olarak kulübümüzün geldiği noktada büyük pay sahibi oldu. Sektöründe çok önemli bir marka olan Kalde ile karşılıklı olarak birbirimize değer kattık ve katmaya devam edeceğiz. Kalde firmasına, kulübümüze gösterdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Aksel Topalyan: “Beşiktaş’ın bir dünya kulübü olarak hak ettiği başarılara ulaşması için desteğe devam dedik”

Türk sporunun en önemli değeri Beşiktaş ile bir arada bulunmaktan onur duyduklarını belirten Kalde Yönetim Kurulu Başkanı Aksel Topalyan ise “Köklü tarihi, dünyada eşine az rastlanır taraftarı ve büyük başarılarıyla Türk sporunun önemli değerlerinden biri olan Beşiktaş JK ile olan birlikteliğimizi önümüzdeki yıllarda da sürdürecek olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Beşiktaş’ın bir dünya kulübü olarak hak ettiği başarılara ulaşabilmesi için Kalde olarak desteğe devam dedik. Beşiktaş JK’nın değerli başkanı ve kadim dostum Fikret Orman’a, yönetim kuruluna ve tüm Beşiktaş camiasına bize gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür eder, bir kez daha bu beraberliğin her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını dilerim” diye konuştu.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?